PARTNERZY

logo Aqualens Szymanek E.D.

Lens Clean i EcoMax

ImageWciąż korzystasz z okularów? Lens Clean to doskonały preparat do czyszczenia okularów (również przeciwsłonecznych i sportowych) oraz innych soczewek i szklanych powierzchni (lornetki, obiektywy, ekran telewizora lub monitora, itp.). Lens Clean w połączeniu z chusteczką EcoMax z mikrowłókna sprawią, iż wreszcie "zapomnisz" o swoich okularach!

Główne zalety:

  • doskonała skuteczność,
  • przyjazne dla środowiska,
  • świeży, przyjemny zapach,
  • hypoalergiczne,
  • nie tylko do okularów,
  • poręczne opakowanie,
  • cienkie i gęste mikrowłókna,
  • pranie maszynowe.

Lens Clean i EcoMax sprzedawane są w osobnych opakowaniach. Opakowanie Lens Clean zawiera poręczną butelkę 50 ml płynu. Opakowanie EcoMax zawiera jedną chusteczkę z mikrowłókna.

Piiloset Lens Clean przeznaczony jest do czyszczenia wszystkich rodzajów plastikowych i szklanych soczewek, włącznie z powlekanymi. Lens Clean jest również niezwykle przydatny do czyszczenia okularów przeciwsłonecznych, sportowych, gogli, lornetek, obiektywów kamer video i aparatów oraz innych szklanych powierzchni (np. ekranów telewizora lub monitora).

Lens Clean ma swieży, przyjemny zapach. Sprzedawany jest w poręcznej, 50 ml antystatycznej butelce, niebrudzącej się butelce, którą można bezpiecznie całkowicie spalić po zużyciu. Również cały cykl produkcyjny przeprowadzony jest w zgodzie z zasadami ekologii.

Piiloset EcoMax to wyjątkowa chusteczka z mikrowłókna, która umożliwi Ci naprawdę dokładne wyczyszczenie Twoich okularów, również przeciwsłonecznych i sportowych. Chusteczki EcoMax możesz zawsze używać tam, gdzie stosujesz płyn Lens Clean.

Doskonałe rezultaty osiągane za pomocą chusteczki EcoMax uzyskać można dzięki specjalnym właściwościom włókien, z których została ona zrobiona. Zostosowanie niezwykle cienkich i bardzo gęstych mikrowłókien umożliwia wyczyszczenie Twoich okularów również z najmniejszych cząsteczek brudu i kurzu.

Chusteczkę Piiloset EcoMax można prać maszynowo nawet do 300 razy w zakresie temperatur od 40 do 90 stopni Celsjusza. W procesie wytwórczym nie są stosowane żadne procesy szkodliwe dla naszeo środowiska.

Płyn Piiloset Lens Clean wraz z chusteczką z mikrowłókna Piiloset EcoMax sprawią, iż wreszcie "zapomnisz" o swoich okularach!